NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Zabiegi kosmetyczne

 Image

Zapraszamy do Studia Zdrowia i Urody BIO-RELAX, gdzie czeka na Państwa całkowicie niepowtarzalny, nowoczesny, z kameralną atmosferą salon kosmetyczny.

Oferujemy profesjonalne zabiegi na ciało i twarz dla każdego typu cery, dla Pań i Panów w różnym przedziale wiekowym - począwszy od zabiegów oczyszczających, przez pielęgnacje aż po specjalistyczne zabiegi regeneracji, odmładzania i odchudzania.

Oferujemy szereg usług z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci. Odpowiednio wykonanymi zabiegami przywracamy dłoniom i stopom ładny i zdrowy wygląd.

Słyniemy z perfekcyjnych makijaży, które dają kobiecie pewność siebie i poczucie, że jest piękna. W naszej ofercie znajdują się makijaże na różne okazje.

Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX daje gwarancję jakości - pracujemy na ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetykach: Ericson Laboratoire, Isabelle Lancray, Organique, Kryolan, Pure Colours, O.P.I i inne.

Efekty zabiegów można podtrzymywać w domu za pomocą produktów do profesjonalnej pielęgnacji domowej, które można zakupić u nas w salonie.

Nasi klienci mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie - zabiegi wykonuje profesjonalnie wyszkolony i wyspecjalizowany personel, który również pełni rolę opiekuna służącego poradą i kompleksową pomocą.

Analizując Państwa potrzeby  nieustannie doskonalimy naszą ofertę o nowe typy zabiegów, czy też nowocześniejszy sprzęt.

ZAPRASZAMY!

OBUDŹ PIĘKNO, KTÓRE DRZEMIE W TOBIE!

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony