NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Terapia energotonowa HiToP

Image

Terapia energotonowa HiToP to rewolucja w rehabilitacji.

Złe samopoczucie, zmęczenie, stres, okresowe osłabienie i uporczywy ból potrafią skutecznie obniżyć jakość naszego życia. Stosowane kuracje i leki często zwalczają objawy, przynosząc jedynie chwilową ulgę...

Przełom w elektrolecznictwie związany jest z wprowadzeniem nowoczesnej kuracji HiToP, która stanowi perfekcyjne połączenie tradycyjnych zabiegów prądem z energoterapią. W przeciwieństwie do standardowej elektroterapii główną zaletą systemu HiToP jest jednoczesne oddziaływanie na cały organizm. Reguluje to metabolizm komórek i sprawia, że likwidowane są zarówno objawy, jak i źródło bólu.

Nasze Studio jako jedyne miejsce na terenie Chrzanowa i okolic świadczy tego rodzaju usługi. Wykwalifikowany personel i najnowszej generacji sprzęt sprawią, że ból stanie się mniej dokuczliwy, a my odzyskamy dobre samopoczucie.

ImageInnowacyjna terapia energotonowa HiToP stanowi niezawodny sposób na pozbycie się bólu. Skuteczność tej metody opiera się na przepływie przez ciało prądu elektrycznego i wprowadzaniu do niego prawie stukrotnie większej dawki energii niż w przypadku klasycznej terapii.

Łagodne działanie i wysoka skuteczność sprawiają, że terapia energotonowa HiToP ma bardzo szeroki wachlarz zastosowania. Efektywnie wykorzystuje się ją przy leczeniu takich schorzeń jak bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty czy zwyrodnienia stawów. Kuracja przy wykorzystaniu metody HiToP uchronić może przed bolesnymi operacjami i długotrwałym okresem rekonwalescencji. Terapia energotonowa HiToP przyspiesza regenerację tkanki skórnej, dlatego też z równym powodzeniem może być stosowana w leczeniu odleżyn i trudno gojących się ran. Uporczywe migreny także nie będą już dłużej stanowić problemu. Nowatorskie zastosowania sprawiają, że z walorów terapii w bezpieczny sposób korzystać mogą również osoby chore na nowotwory. HiToP likwidując obrzęki limfatyczne przyniesie ulgę pacjentom po usunięciu węzłów chłonnych. Poprzez system stymulacji mięśni metoda energotonowa HiToP stanowi niezastąpioną pomoc przy rehabilitacji osób z porażeniem nerwów i po przebytych udarach mózgu.

Wskazania z zakresu lecznictwa:

- Choroba zwyrodnieniowa kolana i stawu biodrowego
- Zespoły bólowe kręgosłupa lędźwiowego, piersiowego i szyjnego
- Zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty
- Stany pourazowe
- Zaniki chrząstki i tkanki łącznej
- Bóle pooperacyjne
- Przyspieszenie gojenia się ran
- Migreny
- Zaburzenia przemiany materii
- Alergie
- Osteoporoza
- Stwardnienie rozsiane
- Porażenie wiotkie i spastyczne

 

Image

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony