Ceragem E
Ceragem E
Żyjesz w pośpiechu i w stresie? Masz bóle pleców? Zbyt długo siedzisz w pracy? W samochodzie? Przed telewizorem i komputerem? Czasami brakuje Ci energii na zrobienie czegokolwiek?
więcej...
Sauna infrared
Sauna infrared
Sauna infrared to sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni...
więcej...
Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja diamentowa
Zabieg mikrodermabrazji przynosi skórze tak wiele korzyści, że każdy powinien skusić się na jego wykonanie przynajmniej kilka razy w roku. Dzięki temu skóra będzie niezwykle gładka, a wszelkie procesy jej starzenia zostaną spowolnione...
więcej...
Roll-masaż
Roll-masaż
Nowoczesne urządzenie masujące pobudzające układ krwionośny i limfatyczny oraz przyspieszające przemianę materii...
więcej...
Łóżka rekondycyjne
Łóżka rekondycyjne
Wyobraź sobie radość, piękno sprawnego ciała i szczęście. Już za kilka chwil możesz poczuć jak szybko i łatwo zmienia się Twoje samopoczucie. Korzystając z pomocy nauki...
więcej...
Zabiegi kwasowe na twarz
Zabiegi kwasowe na twarz
Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasów. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń...
więcej...
Ericson Laboratoire
Ericson Laboratoire
Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX oferuje Państwu zabiegi na twarz i ciało na wysoko profesjonalnej marce kosmetyków Ericson Laboratoire. Ericson Laboratoire to skuteczność w kosmetyce i marka na najwyższym poziomie.
więcej...
Świecowanie uszu
Świecowanie uszu
Jeżeli masz kłopoty z zatokami, nieżytem nosa, nadmiarem woskowiny, czujesz szumy – dzwonienie w uszach, boli Cię głowa, masz migrenę, jesteś zestresowany i rozdrażniony – spróbuj świecowania uszu!
więcej...
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
Choć lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie, to jednak gorące kamienie stały się popularnym na całym świecie zabiegiem dopiero w ostatnich latach...
więcej...

Świecowanie i
konchowanie uszu

 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Konchowanie uszu

Zabieg znakomicie tonizujący system nerwowy. Poprawia koncentrację, pomaga na bezsenność, podnosi odporność organizmu.

ImageKonchowanie jest metodą szczególnie wskazaną w takich schorzeniach jak:

- alergie przebiegające z katarem siennym
- niedosłuch
- stres i niepokoje
- bóle głowy
- przewlekłe stany zapalne zatok
- szumy w uszach

U dzieci w nawracających stanach zapalnych ucha, gardła, zatok.

Jako profilaktyka u osób regularnie korzystających z basenu.

U osób starszych z problemami nadmiernego odkładania się woskowiny.


Konchowanie i świecowanie uszu stosowane było przez najstarsze kultury świata. Obecnie stosuje się technikę, jaką posługiwali się Indianie z plemienia Hopi. Niegdyś rytuał, dziś metoda alternatywna, dająca ulgę w wielu dolegliwościach.

Ucho jest wyjątkowo delikatnym narządem. By nie uszkodzić jego struktury świece i konchy wykonuje się ręcznie z cienkiego lnianego lub bawełnianego płótna. Materiał zatapia się w wosku z dodatkiem miodu, ziół oraz olejków eterycznych zmieszanych w ściśle określonych proporcjach. Wrażenia zmysłowe zapewnia dodatkowo subtelny zapach konch. Konchy, jakie używamy w czasie zabiegu pochodzą tylko od znanego producenta- pana Wiśniowieciego.

Terapia polega na wykorzystaniu efektu kominowego powstającego podczas spalania specjalnej świecy - konchy. Opływający wnętrze ucha aromatyczny dym, powoduje delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny, dzięki czemu dochodzi do wyrównania ciśnienia śródczaszkowego. 

Podczas spalania konchy w kanale ucha wytwarza się podciśnienie. Ciepło powstające podczas spalania wosku pobudza punkty akupresurowe na małżowinie odpowiadające poszczególnym narządom wewnętrznym. Zabieg poprzedzony jest masażem małżowiny, co dodatkowo pobudza te punkty.

Konchowanie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z ucha i wspomaga leczenie większości schorzeń laryngologicznych, infekcji górnych dróg oddechowych, chronicznego zapalenia zatok, krtani, nieżytu nosa, kataru siennego, astmy oskrzelowej. Przynosi ulgę przy uporczywych migrenach, uderzeniach gorąca towarzyszących menopauzie oraz pomaga przy zbytniej nerwowości i nadpobudliwości.

Terapię stosuje się w seriach od 3 do 11 zabiegów, w częstotliwości co drugi dzień.

 

Image

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

ERICSON LABORATOIRE ISABELLE LANCRAY ORGANIQUE SPA STUDEX DEPILEVE PURE COLORS KRYOLAN O.P.I Clarena Yasumi ORLY Mollon Natural Aromas APIS
KONTAKT

Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX
Chrzanów, ul. Rynek 1

tel. kom. 795 247 495

tel. 32 753 89 76

zapraszamy w godzinach:
poniedziałek-piątek 9.00-18.00  (istnieje możliwość wykonania zabiegu w późniejszych godzinach do 19.00 wg wcześniejszej rezerwacji)
sobota 9.00-13.00

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony