Ceragem E
Ceragem E
Żyjesz w pośpiechu i w stresie? Masz bóle pleców? Zbyt długo siedzisz w pracy? W samochodzie? Przed telewizorem i komputerem? Czasami brakuje Ci energii na zrobienie czegokolwiek?
więcej...
Sauna infrared
Sauna infrared
Sauna infrared to sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni...
więcej...
Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja diamentowa
Zabieg mikrodermabrazji przynosi skórze tak wiele korzyści, że każdy powinien skusić się na jego wykonanie przynajmniej kilka razy w roku. Dzięki temu skóra będzie niezwykle gładka, a wszelkie procesy jej starzenia zostaną spowolnione...
więcej...
Roll-masaż
Roll-masaż
Nowoczesne urządzenie masujące pobudzające układ krwionośny i limfatyczny oraz przyspieszające przemianę materii...
więcej...
Łóżka rekondycyjne
Łóżka rekondycyjne
Wyobraź sobie radość, piękno sprawnego ciała i szczęście. Już za kilka chwil możesz poczuć jak szybko i łatwo zmienia się Twoje samopoczucie. Korzystając z pomocy nauki...
więcej...
Zabiegi kwasowe na twarz
Zabiegi kwasowe na twarz
Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasów. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń...
więcej...
Ericson Laboratoire
Ericson Laboratoire
Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX oferuje Państwu zabiegi na twarz i ciało na wysoko profesjonalnej marce kosmetyków Ericson Laboratoire. Ericson Laboratoire to skuteczność w kosmetyce i marka na najwyższym poziomie.
więcej...
Świecowanie uszu
Świecowanie uszu
Jeżeli masz kłopoty z zatokami, nieżytem nosa, nadmiarem woskowiny, czujesz szumy – dzwonienie w uszach, boli Cię głowa, masz migrenę, jesteś zestresowany i rozdrażniony – spróbuj świecowania uszu!
więcej...
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
Choć lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie, to jednak gorące kamienie stały się popularnym na całym świecie zabiegiem dopiero w ostatnich latach...
więcej...

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Platforma wibracyjna Dream Healther

Image- REWOLUCJA W BEZWYSIŁKOWYM ODCHUDZANIU
- DREAM HEALTHER - WIBRACYJNY SPALACZ TŁUSZCZU

Dream Healther to najskuteczniejsze urządzenie wykorzystujące zasadę wibracji do walki z nadwagą, poprawą stanu zdrowia, ujędrniania i modelowania ciała.


To przyrząd skierowany do szerokiej grupy użytkowników w kategoriach: 
 - zdrowie i uroda,
 - medycyna i rehabilitacja,
 - sport i fitness.

Dream Healther to zestawienie najnowocześniejszej technologii i koncepcji w dążeniu do uzyskania zdrowego ciała i wymarzonej figury przy minimalnym nakładzie wysiłku fizycznego. Jedna seria obejmująca pełen program treningowy to zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie w programie odchudzającym lub 10 minut w programie rehabilitacyjnym i fitness.


Najnowsze odkrycie wibracji


Niespotykana dotąd technika wibracji, zastosowana w Dream Healther, wy­wołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczo­wą. Adipocyty poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulega­ją spaleniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzysta­nia niemal wszystkich włókien i dopro­wadzając do zwiększenia ich wydolno­ści znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

Całkowita redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu

Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków.

Wibrująca platforma Dream Healthera wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Wibracje zmuszają zatem komórki tłuszczowe do wzajemnej „walki”, w której giną bezpowrotnie. Następuje również wyraźna poprawa w funkcjonowaniu układu sercowo naczyniowego.


Modelowanie ciała


W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęczącej przenosimy wibracje na górne strefy mięśni rąk, mięśni grzbietowych i piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego.


Zwiększenie siły mięśni


Wibracje na Dream Healterze wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych.

W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Przy tym nie ma konieczności wydłużania ćwiczenia, wystarczy włączyć na urządzeniu większą częstotliwość drgań i biernie poddać się ich działaniom.


Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości.


Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie.

Bardzo istotny pozostaje fakt, że ćwiczenie na Dream Healtherze nie powoduje przeciążeń struktur stawowych i wyklucza wszelkie możliwe urazy.


Dobroczynność dla skóry


Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny Dream Healther usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż  oraz wyraźnie redukuje cellulit. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest  równie doskonała jak nasze samopoczucie.


Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej.


Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny u osoby ćwiczącej na Dream Healtherze następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów.


Satysfakcja i zadowolenie dla samego siebie


Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne.

Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała. Nasz organizm odwdzięcza się nam za dar jaki niesie ze sobą Dream Healther.


Wybranie ogólne zalety i możliwości:


- spektakularna utrata zbędnych kilogramów- usuwanie zewnętrznych i wewnętrznych pokładów tłuszczowych
- usuwanie płynów tłuszczowych i toksyn z organizmu
- drenaż limfatyczny
- intensywna praca mięśni
- zwiększenie siły fizycznej
- kontrolowany przyrost mięśni
- modelowanie sylwetki i ciała
- redukcja cellulitu
- usprawnianie krążenia i cyrkulacji krwi
- regulacja gospodarki hormonalnej
- wyzwala energię życiową
- poprawia koordynacje ruchową
- masuje i relaksuje ciało 

Wybrane medyczne wskazania wibroterapii:
- artroza
- arterioskleroza
- osteoporoza
- zaburzenie równowagi
- bóle reumatyczne
- niedowłady i paraliże
- rehabilitacja po kontuzjach i wypadkach
- stwardnienie 
- terapia nietrzymania moczu
- problemy z przemiana materii


Opis pozycji treningowych:


Dream Healther nie wymaga skomplikowanych układów treningowych. Wystarczy zastosować 5 zalecanych pozycji, by w pełni „wypalić” tkankę tłuszczową, wyćwiczyć i skorygować całe ciało.


ImagePozycja stojąca przednia

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, bioder, pośladków i ud.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.


ImagePozycja stojąca boczna

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. Odchyl ciało raz w prawo raz w lewo. Stopy ułóż pod kontem około 20 stopni, zgodnie z kierunkiem ruchu tułowia. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z bocznych partii brzucha, bioder, pośladków i ud.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.


ImagePozycja stojąca przykucnięta (jazda konna)

Stojąc w rozkroku ugnij kolana, stopy skieruj lekko do wewnątrz.
W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z ud i łydek.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowei trójgłowe).


ImagePozycja przykucnięta lekka

Ukucnij w przysiadzie przed urządzeniem i połóż dłonie rozstawione na szerokość ramion przykładając je do platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion, przedramienia, szyi oraz górnej części grzbietu.
Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie przednie i tylne ramion i przedramienia.


ImagePozycja przykucnięta natarcie

Ukucnij przed urządzeniem w pozycji startowej z bloków. Dłonie połóż rozstawione na szerokość ramion i przenieś ciężar ciała do przodu. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion i przedramienia, szyi oraz całego grzbietu.
Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie grzbietowe oraz przednie i tylne mięśnie ramion i przedramienia.

 

 

Image

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

ERICSON LABORATOIRE ISABELLE LANCRAY ORGANIQUE SPA STUDEX DEPILEVE PURE COLORS KRYOLAN O.P.I Clarena Yasumi ORLY Mollon Natural Aromas APIS
KONTAKT

Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX
Chrzanów, ul. Rynek 1

tel. kom. 795 247 495

tel. 32 753 89 76

zapraszamy w godzinach:
poniedziałek-piątek 9.00-18.00  (istnieje możliwość wykonania zabiegu w późniejszych godzinach do 19.00 wg wcześniejszej rezerwacji)
sobota 9.00-13.00

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony