NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Platforma wibracyjna Dream Healther

Image- REWOLUCJA W BEZWYSIŁKOWYM ODCHUDZANIU
- DREAM HEALTHER - WIBRACYJNY SPALACZ TŁUSZCZU

Dream Healther to najskuteczniejsze urządzenie wykorzystujące zasadę wibracji do walki z nadwagą, poprawą stanu zdrowia, ujędrniania i modelowania ciała.


To przyrząd skierowany do szerokiej grupy użytkowników w kategoriach: 
 - zdrowie i uroda,
 - medycyna i rehabilitacja,
 - sport i fitness.

Dream Healther to zestawienie najnowocześniejszej technologii i koncepcji w dążeniu do uzyskania zdrowego ciała i wymarzonej figury przy minimalnym nakładzie wysiłku fizycznego. Jedna seria obejmująca pełen program treningowy to zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie w programie odchudzającym lub 10 minut w programie rehabilitacyjnym i fitness.


Najnowsze odkrycie wibracji


Niespotykana dotąd technika wibracji, zastosowana w Dream Healther, wy­wołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczo­wą. Adipocyty poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulega­ją spaleniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzysta­nia niemal wszystkich włókien i dopro­wadzając do zwiększenia ich wydolno­ści znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

Całkowita redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu

Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków.

Wibrująca platforma Dream Healthera wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Wibracje zmuszają zatem komórki tłuszczowe do wzajemnej „walki”, w której giną bezpowrotnie. Następuje również wyraźna poprawa w funkcjonowaniu układu sercowo naczyniowego.


Modelowanie ciała


W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęczącej przenosimy wibracje na górne strefy mięśni rąk, mięśni grzbietowych i piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego.


Zwiększenie siły mięśni


Wibracje na Dream Healterze wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych.

W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Przy tym nie ma konieczności wydłużania ćwiczenia, wystarczy włączyć na urządzeniu większą częstotliwość drgań i biernie poddać się ich działaniom.


Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości.


Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie.

Bardzo istotny pozostaje fakt, że ćwiczenie na Dream Healtherze nie powoduje przeciążeń struktur stawowych i wyklucza wszelkie możliwe urazy.


Dobroczynność dla skóry


Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny Dream Healther usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż  oraz wyraźnie redukuje cellulit. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest  równie doskonała jak nasze samopoczucie.


Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej.


Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny u osoby ćwiczącej na Dream Healtherze następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów.


Satysfakcja i zadowolenie dla samego siebie


Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne.

Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała. Nasz organizm odwdzięcza się nam za dar jaki niesie ze sobą Dream Healther.


Wybranie ogólne zalety i możliwości:


- spektakularna utrata zbędnych kilogramów- usuwanie zewnętrznych i wewnętrznych pokładów tłuszczowych
- usuwanie płynów tłuszczowych i toksyn z organizmu
- drenaż limfatyczny
- intensywna praca mięśni
- zwiększenie siły fizycznej
- kontrolowany przyrost mięśni
- modelowanie sylwetki i ciała
- redukcja cellulitu
- usprawnianie krążenia i cyrkulacji krwi
- regulacja gospodarki hormonalnej
- wyzwala energię życiową
- poprawia koordynacje ruchową
- masuje i relaksuje ciało 

Wybrane medyczne wskazania wibroterapii:
- artroza
- arterioskleroza
- osteoporoza
- zaburzenie równowagi
- bóle reumatyczne
- niedowłady i paraliże
- rehabilitacja po kontuzjach i wypadkach
- stwardnienie 
- terapia nietrzymania moczu
- problemy z przemiana materii


Opis pozycji treningowych:


Dream Healther nie wymaga skomplikowanych układów treningowych. Wystarczy zastosować 5 zalecanych pozycji, by w pełni „wypalić” tkankę tłuszczową, wyćwiczyć i skorygować całe ciało.


ImagePozycja stojąca przednia

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, bioder, pośladków i ud.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.


ImagePozycja stojąca boczna

Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. Odchyl ciało raz w prawo raz w lewo. Stopy ułóż pod kontem około 20 stopni, zgodnie z kierunkiem ruchu tułowia. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z bocznych partii brzucha, bioder, pośladków i ud.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.


ImagePozycja stojąca przykucnięta (jazda konna)

Stojąc w rozkroku ugnij kolana, stopy skieruj lekko do wewnątrz.
W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z ud i łydek.
Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowei trójgłowe).


ImagePozycja przykucnięta lekka

Ukucnij w przysiadzie przed urządzeniem i połóż dłonie rozstawione na szerokość ramion przykładając je do platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion, przedramienia, szyi oraz górnej części grzbietu.
Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie przednie i tylne ramion i przedramienia.


ImagePozycja przykucnięta natarcie

Ukucnij przed urządzeniem w pozycji startowej z bloków. Dłonie połóż rozstawione na szerokość ramion i przenieś ciężar ciała do przodu. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion i przedramienia, szyi oraz całego grzbietu.
Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie grzbietowe oraz przednie i tylne mięśnie ramion i przedramienia.

 

 

 Image

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony