Ceragem E
Ceragem E
Żyjesz w pośpiechu i w stresie? Masz bóle pleców? Zbyt długo siedzisz w pracy? W samochodzie? Przed telewizorem i komputerem? Czasami brakuje Ci energii na zrobienie czegokolwiek?
więcej...
Sauna infrared
Sauna infrared
Sauna infrared to sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni...
więcej...
Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja diamentowa
Zabieg mikrodermabrazji przynosi skórze tak wiele korzyści, że każdy powinien skusić się na jego wykonanie przynajmniej kilka razy w roku. Dzięki temu skóra będzie niezwykle gładka, a wszelkie procesy jej starzenia zostaną spowolnione...
więcej...
Roll-masaż
Roll-masaż
Nowoczesne urządzenie masujące pobudzające układ krwionośny i limfatyczny oraz przyspieszające przemianę materii...
więcej...
Łóżka rekondycyjne
Łóżka rekondycyjne
Wyobraź sobie radość, piękno sprawnego ciała i szczęście. Już za kilka chwil możesz poczuć jak szybko i łatwo zmienia się Twoje samopoczucie. Korzystając z pomocy nauki...
więcej...
Zabiegi kwasowe na twarz
Zabiegi kwasowe na twarz
Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasów. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń...
więcej...
Ericson Laboratoire
Ericson Laboratoire
Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX oferuje Państwu zabiegi na twarz i ciało na wysoko profesjonalnej marce kosmetyków Ericson Laboratoire. Ericson Laboratoire to skuteczność w kosmetyce i marka na najwyższym poziomie.
więcej...
Świecowanie uszu
Świecowanie uszu
Jeżeli masz kłopoty z zatokami, nieżytem nosa, nadmiarem woskowiny, czujesz szumy – dzwonienie w uszach, boli Cię głowa, masz migrenę, jesteś zestresowany i rozdrażniony – spróbuj świecowania uszu!
więcej...
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami
Choć lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie, to jednak gorące kamienie stały się popularnym na całym świecie zabiegiem dopiero w ostatnich latach...
więcej...

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Łóżka rekondycyjne

Image- INTENSYWNY PROGRAM ODCHUDZAJĄCO - WZMACNIAJĄCY
- WZMOCNIENIE MIĘŚNI CAŁEGO CIAŁA
- UJĘDRNIENIE I WYSZCZUPLENIE

Przedstawiamy Państwu serię łóżek motorycznych, które zastępują gimnastykę tradycyjną.
Idealne dla ludzi w każdym wieku - od 16 do 100 lat!

Proponujemy je tym, którzy nie mogą lub nie chcą odwiedzać powszechnych placówek gimnastycznych, a zależy im na poprawie swojej kondycji lub utracie zbędnych kilogramów.

Szczególnie polecamy je osobom pracującym w pozycji siedzącej, osobom z nadwagą, kobietom po porodzie, astmatykom.

Łóżka nie przyśpieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia. Pomagają też osobom z zaburzeniami gospodarki wodnej organizmu.

Cały program trwa 80 minut przy czym na każdym z łóżek ćwiczy się 10 minut. W ciągu tego czasu łóżka ćwiczą wszystkie grupy naszych mięśni. Ponieważ łóżko unosi ciężar ciała, mięśnie nie są nadmiernie obciążone, nie ma przyrostu ich masy, a jednak stają się one mocniejsze, bardziej napięte i nabierają sprężystości. W końcowym efekcie traci się w ten sposób kilka centymetrów.

1 godzina ćwiczeń na łóżkach = 7 godzin tradycyjnych ćwiczeń

Łóżka mają także znaczenie terapeutyczne, gdyż pobudzają obieg krwi. Po każdej kuracji odczuwa się wzrost swojej energii i każdy człowiek czuje się rozluźniony i wypoczęty. Ten sposób relaksu, rozładowania stresu we współczesnym zabieganym świecie jest wyjątkowo ważny.

Ćwiczenia na łóżkach to również swoisty rodzaj masażu, polegajacy na mechanicznym pobudzaniu tkanek, wywierających pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Jest to integralna część odnowy biologicznej.
 

Na czym polega funkcjonalnść poszczególnych stołów:


ImageSwing Table


600 skrętów tułowia w ciągu 10 minut
Wykonuje z klientem ćwiczenia, przy których przeciąga się i uszczupla boki i talię, usuwa bóle tych partii (wzmacnia mięśnie skośne brzucha).
 
 
 
 

 


ImageSandbag Table


Wykonuje 1000 ruchów bioder w ciągu 10 minut. Lekkimi i rytmicznymi ruchami rozluźnia i masuje mięśnie w okolicy kręgosłupa krzyżowego, równocześnie wzmacnia mięśnie skośne brzucha, pośladki i uda.
 
 
 
 
 
 
 
 


ImageLeg Table


Zastępuje 3 km spaceru w ciągu 10 minut
Ćwiczenie naśladujące chodzenie. Rozćwiczy i wzmocni całe kończyny dolne, szczególnie wewnętrzną i zewnętrzną sronę ud, stawy biodrowe i kolanowe. Reguluje krążenie krwi w kończynach dolnych.
 
 
 
 
 


ImageSit-up-Table


90 ruchów siedzieć - leżeć w ciągu 10 minut. Razem z klientem przeprowadza ćwiczenia siedzenia i leżenia, przy których wzmacnia się mięśnie brzucha, uda, łydki i fragmenty biodrowe.
 
 
 
 
 
 
 


ImageWaist, Tummy, Hip Table


900 ruchów nogami w ciągu 10 minut
Lekko, rytmicznie podnosi i opuszcza nogi. Kształtuje oraz wyszczupla talię, brzuch, boki, wzmacnia dolne partie pleców i poprawia kształt pośladków.
 
 
 
 
 
 


ImageStrech Table


Rozciągające ćwiczenie dla całego ciała
Rozćwiczy całe ciało. Masażami rozluźnia kręgosłup szyjny i piersiowy. Wzmacnia klatkę piersiową, biust i brzuch. Likwiduje nadmiar tłuszczu na ramionach. Poprawia ogólną figurę ciała.
 
 
 
 
 

 


ImageVibrator Table


Masaż wibracyjny daje uczucie przyjemnego relaksu. Pobudza i poprawia krążenie krwi, pomaga usunąć z organizmu nadmiar wody i substancji toksycznych.

 
 
 
 
 
 
 
 

ImageRollo Table


Doskonały masaż przy cellulitisie. Idealny aparat, przy którym pozbywa się za pomocą ogrzewania mechanicznego problemów związanych z celulitisem.
 
 
 
 
 
 
 

Ćwiczenia w Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX dają możliwość aktywności sportowej i zdrowego sposobu spędzenia czasu.

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

ERICSON LABORATOIRE ISABELLE LANCRAY ORGANIQUE SPA STUDEX DEPILEVE PURE COLORS KRYOLAN O.P.I Clarena Yasumi ORLY Mollon Natural Aromas APIS
KONTAKT

Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX
Chrzanów, ul. Rynek 1

tel. kom. 795 247 495

tel. 32 753 89 76

zapraszamy w godzinach:
poniedziałek-piątek 9.00-18.00  (istnieje możliwość wykonania zabiegu w późniejszych godzinach do 19.00 wg wcześniejszej rezerwacji)
sobota 9.00-13.00

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony