NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Łóżka rekondycyjne

Image- INTENSYWNY PROGRAM ODCHUDZAJĄCO - WZMACNIAJĄCY
- WZMOCNIENIE MIĘŚNI CAŁEGO CIAŁA
- UJĘDRNIENIE I WYSZCZUPLENIE

Przedstawiamy Państwu serię łóżek motorycznych, które zastępują gimnastykę tradycyjną.
Idealne dla ludzi w każdym wieku - od 16 do 100 lat!

Proponujemy je tym, którzy nie mogą lub nie chcą odwiedzać powszechnych placówek gimnastycznych, a zależy im na poprawie swojej kondycji lub utracie zbędnych kilogramów.

Szczególnie polecamy je osobom pracującym w pozycji siedzącej, osobom z nadwagą, kobietom po porodzie, astmatykom.

Łóżka nie przyśpieszają pracy mięśnia sercowego, nie powodują zadyszki ani wzrostu ciśnienia. Pomagają też osobom z zaburzeniami gospodarki wodnej organizmu.

Cały program trwa 80 minut przy czym na każdym z łóżek ćwiczy się 10 minut. W ciągu tego czasu łóżka ćwiczą wszystkie grupy naszych mięśni. Ponieważ łóżko unosi ciężar ciała, mięśnie nie są nadmiernie obciążone, nie ma przyrostu ich masy, a jednak stają się one mocniejsze, bardziej napięte i nabierają sprężystości. W końcowym efekcie traci się w ten sposób kilka centymetrów.

1 godzina ćwiczeń na łóżkach = 7 godzin tradycyjnych ćwiczeń

Łóżka mają także znaczenie terapeutyczne, gdyż pobudzają obieg krwi. Po każdej kuracji odczuwa się wzrost swojej energii i każdy człowiek czuje się rozluźniony i wypoczęty. Ten sposób relaksu, rozładowania stresu we współczesnym zabieganym świecie jest wyjątkowo ważny.

Ćwiczenia na łóżkach to również swoisty rodzaj masażu, polegajacy na mechanicznym pobudzaniu tkanek, wywierających pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Jest to integralna część odnowy biologicznej.
 

Na czym polega funkcjonalnść poszczególnych stołów:


ImageSwing Table


600 skrętów tułowia w ciągu 10 minut
Wykonuje z klientem ćwiczenia, przy których przeciąga się i uszczupla boki i talię, usuwa bóle tych partii (wzmacnia mięśnie skośne brzucha).
 
 
 
 

 


ImageSandbag Table


Wykonuje 1000 ruchów bioder w ciągu 10 minut. Lekkimi i rytmicznymi ruchami rozluźnia i masuje mięśnie w okolicy kręgosłupa krzyżowego, równocześnie wzmacnia mięśnie skośne brzucha, pośladki i uda.
 
 
 
 
 
 
 
 


ImageLeg Table


Zastępuje 3 km spaceru w ciągu 10 minut
Ćwiczenie naśladujące chodzenie. Rozćwiczy i wzmocni całe kończyny dolne, szczególnie wewnętrzną i zewnętrzną sronę ud, stawy biodrowe i kolanowe. Reguluje krążenie krwi w kończynach dolnych.
 
 
 
 
 


ImageSit-up-Table


90 ruchów siedzieć - leżeć w ciągu 10 minut. Razem z klientem przeprowadza ćwiczenia siedzenia i leżenia, przy których wzmacnia się mięśnie brzucha, uda, łydki i fragmenty biodrowe.
 
 
 
 
 
 
 


ImageWaist, Tummy, Hip Table


900 ruchów nogami w ciągu 10 minut
Lekko, rytmicznie podnosi i opuszcza nogi. Kształtuje oraz wyszczupla talię, brzuch, boki, wzmacnia dolne partie pleców i poprawia kształt pośladków.
 
 
 
 
 
 


ImageStrech Table


Rozciągające ćwiczenie dla całego ciała
Rozćwiczy całe ciało. Masażami rozluźnia kręgosłup szyjny i piersiowy. Wzmacnia klatkę piersiową, biust i brzuch. Likwiduje nadmiar tłuszczu na ramionach. Poprawia ogólną figurę ciała.
 
 
 
 
 

 


ImageVibrator Table


Masaż wibracyjny daje uczucie przyjemnego relaksu. Pobudza i poprawia krążenie krwi, pomaga usunąć z organizmu nadmiar wody i substancji toksycznych.

 
 
 
 
 
 
 
 

ImageRollo Table


Doskonały masaż przy cellulitisie. Idealny aparat, przy którym pozbywa się za pomocą ogrzewania mechanicznego problemów związanych z celulitisem.
 
 
 
 
 
 
 

Ćwiczenia w Studio Zdrowia i Urody BIO-RELAX dają możliwość aktywności sportowej i zdrowego sposobu spędzenia czasu.

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony