NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Masaż uciskowy BOA MAX

Image

BOA MAX, nagrodzony służy do sekwencyjnego masażu uciskowego.

Aparat ten to specjalnie skonstruowane rękawy wypełniane powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe pobudzające krążenie limfy. W czasie zabiegu delikatny bezpośredni nacisk wywierany jest na stawy skokowe, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Podczas zabiegu klientka leży zrelaksowana nie odczuwając żadnego dyskomfortu czy bólu. Po zabiegu ciało jest odprężone i ożywione. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałości.

Siedzący tryb życia, brak ruchu prowadzi często do zastoin żylnych i limfatycznych w kończynach dolnych, co objawia się uczuciem zmęczonych i obrzmiałych nóg, a z czasem może prowadzić do niezwykle poważnych następstw (np. zator płucny na skutek skrzepliny powstałej w wyniku niedrożności i zastojów krwi w kończynach dolnych). Ponadto nieprawidłowa dieta, wahania poziomu hormonów, używki sprzyjają kumulacji w organizmie toksyn oraz nadmiaru wody. Prowadzi to do zmian zwłóknieniowych w tkance podskórnej objawiającej się jako cellulit.

Na szczęście można temu skutecznie zapobiegać wykorzystując możliwości jakie daje nam presoterapia. Dzięki sekwencyjnemu masażowi uciskowemu zostaje pobudzone krążenie żylne oraz odprowadzony nadmiar limfy. Skutkuje to redukcją obrzęków, poprawą komfortu podczas chodzenia. Poprawa ukrwienia tkanek sprzyja detoksykacji organizmu, a w konsekwencji powoduje skuteczną redukcję cellulitu i usprawnia proces odchudzania.

 

Masaż ten polecany jest:
- w profilaktyce niewydolności żylnej
- osobom z problemami krążenia
- intensywnie ćwiczącym (siłownia, krótkotrwałe duże wysiłki)
- wykonującym pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia
- osobom, u których występują obrzęki kończyn (np. górnych po mastektomii)
- przy ociężałości nóg


Dla uzyskania optymalnego efektu polecamy Państwu zabiegi aparatem BOA MAX jako samodzielną serię lub wymiennie z innymi zabiegami do ciała.

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Studio Zdrowia i Urody Bio-Relax

Chrzanów

Rynek 1

 

tel. 795 247 495

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony