NEWSLETTER

Zapisz się by móc otrzymywać informację o promocjach i aktualnych ofertach
 

PROMOCJE

Skorzystaj w każdym miesiącu z nowych wyjątkowych promocji dla naszych Klientów!
 Informacje o specjalnych pakietach promocyjnych dostępne są w naszym Studio lub telefonicznie.
Zapraszamy!


dowiedz się więcej...
Sauna na podczerwień

ImageKabiny z systemem głębokiego wnikania ciepła Infrared powstały dzięki wieloletniej pracy naukowców z całego świata nad leczniczym wpływem promieni podczerwonych na organizm ludzki. Z kabin Infrared może korzystać każdy, bez względu na wiek i kondycje fizyczną, nawet i codziennie.

Sauna infrared to sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania promieniowania cieplnego. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężki, kwasy i związki toksyczne. Szybszy powrót do zdrowia, lepsze krążenie krwi, skóra bardziej jędrna i zdrowa, spadek wagi, lepsza sprawność fizyczna - sauna na podczerwień może zapewnić to przy znacznie niższym koszcie niż inne metody.

O bezpieczeństwie użytkowania świadczy też to, że kabiny podczerwone emitują ciepło bardzo podobne do energii cieplnej pochodzącej ze słońca, a także tej, którą produkuje nasze ciało, spalając substancje energetyczne w celu utrzymania odpowiedniej temperatury. Poddane działaniu promieni podczerwonych tkanki wchłaniają je, co powoduje znaczny wzrost możliwości zarówno regeneracyjnych, jak i leczniczych. Nie ma przy tym niebezpieczeństwa zbytniego napromieniowania, gdyż kiedy zostanie osiągnięty zadowalający poziom nasycenie, reszta promieni przenika przez tkanki bez żadnych niepożądanych skutków.

ImageZastosowanie w lecznictwie
Na szerszą skalę promienie podczerwone zaczęto wykorzystywać (najpierw do celów medycznych). Najbardziej znanym zastosowaniem medycznym jest między innymi leczenie bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia w obrębie skóry. Z powodzeniem stosuje się promieniowanie podczerwone także w leczeniu wielu innych dolegliwości, np. bólów związanych z dyskopatią, złamaniami, zbyt intensywnymi ćwiczeniami fizycznymi, menstruacją. Wykorzystuję się również taką saunę w celu łagodzenia kurczy i napięć mięśniowych, szoku pourazowego.

 GALERIA

   
 
 PARTNERZY

KONTAKT

Studio Zdrowia i Urody Bio-Relax

Chrzanów

Rynek 1

 

tel. 795 247 495

Copyright (c) by Studio zdrowia, masażu i urody Bio-Relax 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie zareklamuj.pl
mapa strony